Kurumumuzda Reformer pilates aletleri ve bilumum spor ekipmanları bulunmaktadır. Misafirlerimiz aldıkları spor hizmetini birebir veya kendi tercihlerine göre 2 veya 3 kişilik arkadaş grupları ile birlikte alabilmektedir.

Kurumumuzda kişiye özel antrenman düzenlemesi esas olup isteğe göre sadece mat pilates, Reformer pilates, ,yoga,  ağırlık antrenmanı ya da bunların hepsini kapsayan bütünleştirilmiş kişiye özel antrenman programları oluşturulur.

Ayrıca 5 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz grup mat pilates ve grup yoga derslerimiz de bulunmaktadır.

Kuruma gelmeye vakti olmayan veya farklı sebeplerden katılım sağlayamayan kişilere ise iletişim kanalları üzerinden kişiye özel hazırlanmış online antrenman hizmeti sunulmaktadır.

Mat Pilates,  pilates metodunun zihnin kaslar üzerindeki kullanımını desteklediği için  kontrol bilimi olarak adlandırılır. Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır. Nefes egzersizi teknikleri de içerisinde yer almaktadır.

Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir.

Yoga, Hindistan'da ortaya çıkan fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir uygulamadır. Yoga, pozlar ve meditasyon aracılığıyla zihin ve ruhta sükunete ulaşmayı sağlamaya çalışır. Fiziksel olarak uygulansa da sağladığı faydalar zihinsel ve ruhsal etki gösterir. Yani yoga, zihin ve bedeninizle çıkacağınız bir yolculuktur.

Fonksiyonel antrenman, vücudun işlevsellik kazanmasını amaçlayan, bütün vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bunları değişik amaçlarla peş peşe yaptıran, farklı yoğunluktaki ve süredeki hareketlerden oluşan bir antrenman disiplinidir.