//Hakkımda//

Özlem
BAYRAK

     Diyetisyen Özlem Bayrak, ilk ve orta öğrenimini Süleymanpaşa İlköğretim Okulu'nda tamamlayıp ardından Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde eğitim alarak lisans öncesi eğitimini yüksek onur derecesi ile bitirdi.
     2011 yılında Yeditepe Üniversitesi’ne başladı. Yeditepe Üniversitesi bünyesinde 2015 yılında Ana dalı olan Hemşirelik Bölümü’nden, 2016 yılında Çift anadalı olan Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden, 2017 yılında ise Yandalı olan Genetik ve Biyomühendislik Bölümü’nden yüksek onur dereceleri ile mezun oldu.
     Eğitim hayatı boyunca; T.C. Şişli Belediyesi Alzheimer Gündüz Bakımevi, İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İBB Darülaceze Müdürlüğü, Erenköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, A- Dora Huzurevleri, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlköğretim Okulu, Özel Açı İlkokulu, Özel Çamlıca Erdem Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, Diyetkolik gibi birçok yerde staj yaptı, farklı alanlarda tecrübeler kazandı.
     Mezuniyetinin ardından Amerika’da “Sollus Nutrition Therapy”de mesleğine ilk adımını attı. Ardından Türkiye’ye dönüş yaparak İstanbul’da “Ağaoğlu MyClub” bünyesi- Ataşehir ve Bahçelievler şubelerinde “Beslenme ve Diyet Uzmanı” olarak görev aldı.
Eğitim ve iş yaşamı süresince birçok beslenme ve diyetetik, hemşirelik ve genetik ve biyomühendislik alanlarında konferans ve seminerlere katılarak kendini daha donanımlı bir hale getirdi ve geliştirdi.
     3,5 yıl süren iş deneyimlerinin sonrası 2020 yılında Tekirdağ’da "Anka Sağlıklı Yaşam Merkezi" ni kurdu.

 

//Galeri//

Foto Galeri